top of page

Ezis Soniks


Slavenais tēls no spēles “Ezis Soniks” vai mīļi saukts “Ezītis Soniks” sniedz lieliskas emocijas un ir brīnišķīgs apsveikums bērniem un pieaugušiem! Pateicoties komiksiem, multiplikācijām un filmām, videospēļu sērijas Sonic The Hedgehog galvenais tēls kļuvis par iemīļotu jaunās paaudzes personāžu. Tas izraisa sajūsmu, un apsveikums bērnam, kura galvenais tēls ir ezītis, būs fantastisks – mazais to atcerēsies vienmēr.


Idejas apsveikumam vai dāvanai


Dzimšanas diena, jubileja, uzņēmuma pasākums, sporta spēles, izlaidums, kāzas, dzimtas tikšanās vai sagaidīšana lidostā, bildinājums, ballīte – ikviens svētki “eksplodēs” pozitīvās emocijās!

Ezīša Sonika apsveikums

Izvēlieties divas iemīļotas dziesmas, kurām skanot, Ezis Soniks apsveiks gaviļnieku, dāvinās ziedus, balonus kā arī ar lielu prieku par piemiņu nofotografēsies ar viesiem! Jūs varat uzņemt videoklipus saviem sociālajiem tīkliem: TikTok, Instagram, Facebooк – tāds saturs padarīs jūs par zvaigznēm, jūsu bērni būs laimīgi! Tos publiskojot, neaizmirstiet atzīmēt: @Megalacis.lv


Pasūtīt Ezi Soniku

Mūsu aģentūra MegaLacis strādā visā Latvijā Ezīša Sonika cena Rīgā – 90 eiro Cena izbraucot uz citām pilsētām un Latvijas ciemiem tiek aprēķināta individuāli.

Ar lielu prieku gaidām jūsu zvanu vai Whatsapp ziņu: +37126871717


Sadarbība ar VovaAzarov.com un MegaLacis.LV

Commentaires


bottom of page