top of page

Pekausis (Čeburaška)


Čeburaška
Pasūtīt Čeburašku Rīgā

Mūsu svētku un apsveikumu aģentūrā MegaLacis parādījies varonis, kurš ieradies no Ķīnas un ļoti līdzīgs "Čeburaškai" jeb Pekausim, un tieši tāpēc mēs viņu tā arī nosaucām.


Pekausis vai Čeburaška ir zvēriņš, kurš dāvina prieku un jautrību!


Čeburaška (Pekausis) gan nav tikai tāds jocīgs zvēriņš – tas ir īsts draugs un palīgs. Viņš vienmēr ir gatavs dalīties ar savu prieku ar tiem, kuri viņu mīl un novērtē. Viņš noteikti padarīs jūsu dzimšanas dienu neaizmirstamu un jautru.


✔️ Vai vēlaties savu dzimšanas dienu padarīt neaizmirstamu un jautru?

✔️ Vai vēlaties iepriecināt savus bērnus un viesus ar neparastu dāvanu?

Ja tā, tad Jūs noteikti vēlaties iepazīties ar šo mīļo un labsirdīgo varoni – aiciniet Pekausi (Čeburašku) ciemos!Apsveikums no mūsu pandas Čeburaškas jeb Pekauša


  • Izvēlieties iemīļotas divas dziesmas, kuru pavadībā Pekausis dejo, apsveic gaviļnieku, dāvina ziedus, balonus, dāvanas, kā arī ar lielu prieku piemiņai nofotografējas ar visiem!

  • Tāpat Jūs varēsiet saņemt video saviem sociālajiem tīkliem: TikTok, Instagram, Facebooк - tāds saturs jūs padarīs par zvaigznēm! Un neaizmirstiet atzīmēt Pekausi Instagram - @Megalacis.lv.

  • Ja vēlaties pievienot papildus dāvanas, ko Pekausis pasniegs (piemēram, šampanieti, ziedus, apelsīnus vai balonus), sagatavojiet tos un nododiet mūsu personālam tieši pirms Pekauša iznāciena.


Mūsu MegaLacis komanda strādā visā Latvijā!Pasūtīt Pekausi jeb Čeburašku RīgāPekauša cena Rīgā - 85 eiro.


Cena izbraucienos uz citām Latvijas pilsētām un ciemiem tiek aprēķināta individuāli.

Ar lielu prieku gaidām jūsu ziņu WhatsApp: +37126871717


Sadarbība ar VovaAzarov.com un MegaLacis.com

Comments


bottom of page